به نام خدا

منطقه تفریحی افوس بوئین استان اصفهانلطفا تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری داده شودهمراه با سی دی تمرین های متعدددر کوتاه ترین زمان نمونه ای ازکلاس های آموزشیمجموعه کتاب های آموزشی ArcGIS 10.2فیلم های آموزشی فارسی مجانی را ازصفحه اصلی دریافت کنید.پایتون ساده است ، انرا یاد بگیرید.آموزش تجزیه وتحلیل های مکانی دوره های آموزشی  آموزش مجازی ArcGIS 10.
صفحه اصلی
روش خدمات رسانی به کاربران عضو این سایت

عضویت در این سایت وتکمیل فرم مربوطه با اطلاعات ومشخصات درست هدفمند می باشد. این بدین معنی است که اعضاء میتوانند علاوه بر استفاده از اطلاعات صفحه کاربران ، از طریق ایمیل موضوع مورد نیاز خودرا اعلام تا مدیر سایت با توجه به حجم اطلاعاتی که دارد ( فیلم ، اسلاید وهر مدرک علمی دیگر ) اطلاعات رافراهم کرده واز طریق اینترنت به کاربر ارسال کند.حق عضویت 10000تومان برای یک ماه است که باید به یکی از حساب های مشخص شده در سبد خرید واریز واز طریق اس ام اس اعلام تا امکان دسترسی به قسمت کاربران فراهم گردد.

در اینجا لازم به ذکر است که طی بیش از دودهه کار ، مطالعه وتحقیق در زمینه های GIS , GPS , RS اطلاعات زیادی جمع آوری شده که براحتی میتوان اینها رادر اختیار دیگران قرار داد. لذا عضو سایت شوید وموضوعات مورد نظر خودرا اعلام تا تهیه وارسال گردد.ضمنا لازم به توضیح است که اولا بیش از 90 درصد مطالب سایت شخصی وثاتیا فیلم ها راشخصا به زبان فارسی تهیه کرده ام که با نازلترین قیمت در اختیار شما بازدید کننده عزیز قرار می گیرد.


فیلم ها ، اسلاید ها وسایر مدارکی که فعلا در صفحه کاربران موجود است وبا عضو شدن در سایت میتوانید براحتی آنها را دانلود کنید بشرح زیر است

1- روش نصب کلیه نگارش های آرک جی ای اس از 9.2 تا 10.2.2 .

2- فیلم روش اضافه کردن فیلد به جدول اطلاعات توصیفی.

3- فیلم پایتون وارائه بسته آموزشی .

4- فیلم روش تبدیل سیستم های مختصات به یکدیگر.

5-فیلم روش استفاده از ابزار های سیستمی آرک جی ای اس درپایتون .

6- آموزش گوگل ارث از قسمت اول تا پایان آن.

7-فیلم های  آموزش روش نصب وبرداشتن آرک جی ای اس 10.1.

8- فیلم آموزشی روش استفاده از فایل های اکسل در ارک جی ای اس و گوگل ارث.

9- نرم افزار دانلو تصاویر ماهواره ای با قدرت تفکیک بالا.

  
          

ارسال پیامک بلک لیست