به نام خدا

منطقه تفریحی افوس بوئین استان اصفهانلطفا تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری داده شودهمراه با سی دی تمرین های متعدددر کوتاه ترین زمان نمونه ای ازکلاس های آموزشیمجموعه کتاب های آموزشی ArcGIS 10.2فیلم های آموزشی فارسی مجانی را ازصفحه اصلی دریافت کنید.پایتون ساده است ، انرا یاد بگیرید.آموزش تجزیه وتحلیل های مکانی دوره های آموزشی  آموزش مجازی ArcGIS 10.
صفحه اصلی

با سلام

دریافت نرم افزار ArcGIS Pro

جدید ترین نگارش بسته نرم افزاری آرک جی ای اس بنام ArcGIS Pro آماده تحویل به شما ست ، آنرا من تست نکرده ام ، یعنی مجوز استفاده از آنرا نداشتم . لطفا در صورتیکه مجوز استفاده از آنرا بدست آوردید، اینجانب رااز طریق ایمیل ویا تلفن مطلع فرمائید .

ضمنا از سایت http://www.mediafire.com/download/18nsyp3ny5tvj5q/ArcGIS+Pro_Beta1_912.zipمستقیما میتوانید آنرا دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید. موفق باشید، منتظر جواب شما هستم.


معرفی

شرکت ازری در سال 2014، یک نرم افزار بنام ArcGIS Pro را به بازار محصولات GIS خود معرفی کرد که دارای بسیاری ازقابلیت های ArcGIS Desktop می باشد. در واقع ArcGIS Pro برای کاربران حرفه ای ArcGIS Desktop طراحی شده است و محیط آن تا حدود زیادی شبیه ArcMap می باشد و در آن امکان تصویر سازی ها و تحلیل های مختلف دو بعدی و سه بعدی(با امکان حرکت) وجود دارد.
طراحی ArcGIS Pro به گونه ای بوده که کاربران آن بتوانند کلیه داده های مورد نیاز برای انجام یک پروژه GIS را در یک محیط گردآوری نمایند و به صورت همزمان چندین نقشه و چندین لایه را در یک پروژه خاص ذخیره نمایند و در زمان نیاز به هر یک از این داده ها و نقشه ها و Layout ها آنها را از طریق همان یک پروژه ساخته شده بصورت یک به یک و در کنار هم مشاهده و ویرایش نمایند. این نرم افزار 64 بیتی به گونه ای طراحی شده است که کاربران بتوانند از طریق آن اطلاعات خود را به راحتی در وب و یا شبکه های محلی به اشتراک بگذارند. از ویژگی های خوب این نرم افزار شرکت ازری می توان به ظاهرکاربرپسند آن اشاره کرد که این امکان را به کابران آن می دهد که آیکن های مربوط به ابزار ها و دستورات مختلف این نرم افزار را براحتی پیدا کرده و همچنین بتوانند به صورت همزمان از یک نقشه خاص چندین Layout آماده برای چاپ آماده نمایند. شرکت ازری در این نرم افزار جدید خود مدل های زیادی از گونه های متنوع گیاهان و درختان و مبلمان شهری را که معمولاً در طراحی مناظر مختلف شهری مورد استفاده قرار می گیرد را در کتابخانه مربوط به سمبل های خود قرارداده است
.


ارسال پیامک بلک لیست