به نام خدا

منطقه تفریحی افوس بوئین استان اصفهانلطفا تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری داده شودهمراه با سی دی تمرین های متعدددر کوتاه ترین زمان نمونه ای ازکلاس های آموزشیمجموعه کتاب های آموزشی ArcGIS 10.2فیلم های آموزشی فارسی مجانی را ازصفحه اصلی دریافت کنید.پایتون ساده است ، انرا یاد بگیرید.آموزش تجزیه وتحلیل های مکانی دوره های آموزشی  آموزش مجازی ArcGIS 10.
صفحه اصلی

کتاب آموزش نرم افزار CityEngine  همراه با تمرین چاپ و منتشر شد. موضوعات این کتاب در خصوص آموزش سه بعدی سازی شهر ها در نرم افزار های CityEngine  و ArcGIS می باشد  . برای خرید کتاب به برگ سبد خرید بروید وفرم مربوطه رابا دقت تنظیم وارسال کنید، تا کتاب به آدرس شما پس از هماهنگی ارسال گردد. ضمنا در صورت نیاز به آموزش با همراه اینجانب ویا دفتر تماس گرفته تا هماهنگی لازم بعمل آید.آموزش نرم افزار CityEngine با تمرین همراه با سه بعدی سازی در ArcGIS

GIS for City

 شامل: برنامه ریزی شهری، مدل سازی، سه بعدی سازی شهرها با ArcGIS و CityEngine و مقایسه نتایج آنها


لوح فشرده همراه کتاب شامل نرم افزار CityEngine و تمرین­های سازمانی   جمع آوری شده  و فیلم­های آموزشی می­با شد.

Email: Mohammad.sadeghi13@yahoo.com

WWW.GISONE.IR

 

تألیف:

مهندس  محمد میرمحمد صادقی


پیشگفتار

نرم افزار CityEngine یک نرم افزار تخصصی در زمینه سه بعدی سازی، مدلسازی، برنامه ریزی شهری می­باشد که در سال­های اخیر این نرم افزار توسط شرکت ESRI خریداری و در واقع قسمتی از بسته نرم افزاری ArcGIS شده است.

نرم افزار ArcGIS در زمینه سه بعدی سازی دارای ابزار جانبی 3D Analysis ودو برنامه جانبی بنام­های ArcScene و ArcGlobe است که در سه بعدی سازی شهرها و بخصوص نماهای شهری کمبودهایی داشت که بدین طریق برطرف شده است. یکی از توانایی­های مهـم نرم افزار CityEngine تبادل اطلاعات با ArcGIS است. این بدین معنی است که می­توان لایه­های اطلاعاتی دوبعدی خود را به نرم افزار CityEngine منتقل و پس از سه بعدی کردن و اعمال قوانین مربوطه برروی آنها، در برنامه­های ArcScene و ArcGlobe نمایش داد. برای این منظور دو ابزار جدید به نرم افزار ArcGIS اضافه شده است که در متن کتاب توضیحات کاملی در این خصوص داده می­شود.

برای تهیه نرم افزار CityEngine که با ArcGIS مطابقت داشته باشد و همچنین تهیه تمرین­های مربوطه وقت و انرژی زیادی صرف شد تا سرانجام نرم افزار و داده­ها تهیه و در لوح فشرده همراه کتاب دسته بندی و ذخیره شده است.

 این کتاب در سه فصل مطالب آن جمع آوری و تدوین شده است. در فصل اول، کلیات نرم افزار CityEngine توضیح داده می­شود. در فصل دوم تمرینات سازمانی نرم افزار، مرحله به مرحله و همراه با عکس اجرا تا کاربران عزیز با روند کاری نرم افزار آشنا و آموزش­های لازم را کسب کنند. البته این تمرین­ها و فیلم­های مربوطه بیشتر حالت تبلیغی و نمایشی دارد تا آموزشی. در فصل سوم، کلیاتی در مورد سه بعدی سازی در ArcGIS همراه با تمرین ارائه شده است. در این فصل با تمرین و مرحله به مرحله سه بعدی سازی در ArcScene و CityEngine آموزش عملی و مقایسه می­شود.

تا زمانیکه این کتاب تهیه و چاپ شد، هیچ کتاب فارسی در این زمینه چاپ نشده بود و لذا مطالب را شخصاً با تلاش وکوشش مستمر و فراوان تهیه کرده  وآمادگی کامل دارم که مطالب را به کارشناسان مربوطه و علاقمندان آموزش دهم. برای کسب اطلاع بیشتر و تماس با اینجانب به سایت WWW.GISONE.IR مراجعه نمائید.

میرمحمدصادقی

تابستان 1393


ارسال پیامک بلک لیست